Keller Williams Paint Creeks & Somerset - Janice Smith
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Featured Properties

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 185 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.1 ba
  metra katrorë
  ac
  7881 Marble Court, Washington Twp, MI 48094
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Lakeside, (586) 532-0500, Calogero D'Anna
  I ri - 15 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.1 ba
  metra katrorë
  ac
  2210 Hunt Club Drive, Bloomfield Hills, MI 48304
  Listing Courtesy Of: DOBI Real Estate, (248) 385-3350, Elizabeth Essad
  I ri - 188 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.1 ba
  metra katrorë
  ac
  330 N Cranbrook Cross Road, Bloomfield Twp, MI 48301
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty-Birmingham, (248) 644-6300, Dmitry Koublitsky
  I ri - 7 170 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.1 ba
  metra katrorë
  ac
  11910 ROMEO Lane, Washington Twp, MI 48094
  Listing Courtesy Of: M/I Homes of Michigan, LLC, (248) 221-5000, Scott Fader
  I ri - 6 326 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4955 Adler Court, Troy, MI 48085
  Listing Courtesy Of: Mondrian Properties R E, LLC, (248) 680-9074, Sahar N Fakhouri
  I ri - 188 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.1 ba
  metra katrorë
  8317 GROVE Street, Washington Twp, MI 48094
  Listing Courtesy Of: M/I Homes of Michigan, LLC, (248) 221-5000, Scott Fader
  I ri - 18 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.1 ba
  metra katrorë
  ac
  4304 MANDALAY Avenue, Royal Oak, MI 48073
  Listing Courtesy Of: KW Domain, (248) 590-0800, Carl P Cohen
  I ri - 89 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1565 BOYD Street, Troy, MI 48083
  Listing Courtesy Of: Anthony Djon Luxury Real Estate, (248) 747-4834, Anthony Djon
  I ri - 191 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.1 ba
  metra katrorë
  ac
  25425 DENNISON Road, Franklin Vlg, MI 48025
  Listing Courtesy Of: Cedarwood Realty LLC, a Michigan LLC, (248) 496-5858, Amy B Brent
  I ri - 92 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.1 ba
  metra katrorë
  ac
  126 CURRY Avenue, Royal Oak, MI 48067
  Listing Courtesy Of: Max Broock, REALTORS®-Birmingham, (248) 644-6700, Matthew Barker
  My Blog

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Janice Smith
  Numri i licencës: 6501430982
  Janice Smith at Keller Williams Paint Creeks & Somerset

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cn5pb8hrbnic70g29hvg.png
  Keller Williams Paint Creeks & Somerset
  440 S Main Street Rochester, MI 48307
  Zyrë

  Janice Smith
  REALTOR® 6501430982
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.